thermoplastyka oczu

THERMAPLASTYKA POWIEK

Najnowocześniejszy zabieg poprawiający kontur oka. Głęboka diatermia powoduję skracanie włókien kolagenowych, odbudowę kolagenu i rozbijanie komórek tłuszczowych. Jest to obecnie jedna z najskuteczniejszych kuracji ujędrniających, poprawiających gęstość skóry, redukujących zmarszczki.


Dla osiągniecia pełnego efektu zalecamy wykonanie serii zabiegów (4-8 zabiegów w odstępach tygodniowych)

 

thermoplastyka oczu


Jak wygląda zabieg?

W trakcie zabiegu na skutek działania fali radiowej wytwarza się ciepło endogenne (powstające wewnątrz) i następuje selektywne ogrzanie tkanek. Włókna kolagenowe ulegają natychmiastowemu skurczeniu, a następnie napięciu, co pobudza funkcje regeneracji.Zabieg stosowany na powieki dolne, poprawia napięcie i kondycję okolic oczu,
wypłyca zmarszczki.
Dodatkowym rezultatem zabiegu jest stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych, dzięki temu ilość kolagenu wzrasta o około 30%, dając efekt zwiększenia gęstości skóry i liftingu. Efekty zabiegu są trwałe. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny. Pacjent nie powinien odczuwać żadnego dyskomfortu. Zabieg trwa około 20 min, nie narusza naczyń krwionośnych, nerwów i naskórka, skóra wygląda naturalnie i świeżo.

Zwiększa się elastyczność i gęstość skóry, następuje poprawa konturu oka. Zmarszczki ulegają wypłyceniu.

Jak każdy zabieg, tak i ten posiada pewne ograniczenia. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu są: ciąża i okres karmienia piersią, otwarte rany, choroby nowotworowe, przebyty zabieg złotych nici oraz okres dwóch tygodni od zastosowania wypełniaczy (botox, restylane itp.)


 Wskazania:

  • poprawa napięcia i kondycji skóry okolic oczu
  • lifting twarzy i szyi
  • wypłycenie zmarszczek
  • poprawa konturu oka