termalifting skóry twarzy oraz ciała (RF multipolar)

Fala radiowa RF+MULTIPOLAR


Urzadzenie Multi-Light Plus
to bezpieczne i efektywne urządzenie wykorzystujące dobroczynne działanie fal radiowych na skórę właściwą i tkankę podskórną. Doskonale sprawdza się w zabiegach bezinwazyjnego liftingu twarzy oraz modelowania sylwetki. Efekt jest natychmiastowy, od razu widzimy go w postaci ujędrnienia, podniesienia i zagęszczenia skóry. 
Fale radiowa są przyjemne, całkowicie bezpieczne i bezbolesne.

mlp Fala radiowa w skórze powoduje wytworzenie energii cieplnej dzięki czemu włókna kolagenowe obkurczają się i pogrubiają. Efekt jest natychmiastowy, od razu widzimy go w postaci ujędrnienia, podniesienia i zagęszczenia skóry.

Temperatura podczas zabiegu 45- 60°C jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na efekt zabiegu, ponieważ dopiero w 45°C zaczynają zachodzić procesy neokolagenacji w skórze właściwej.

Głowica do twarzy z chłodzeniem kontaktowym – 3 stopnie chłodzenia zastosowany system w urządzeniu pozwala na ustawienie głębokości dochodzenia impulsów RF w konkretną warstwę skóry. 

Skóra właściwa - lifting + zagęszczenie

Tkanka tłuszczowa - wyszczuplenie + lifting

RF-Fale Radiowe/Thermalipoliza/Thermalifting

ABSOLUTNY HIT – najnowocześniejszy zabieg odwracający skutki starzenia skóry. Głęboka diatermia powoduję skracanie włókien kolagenowych, odbudowę kolagenu i rozbijanie komórek tłuszczowych. Jest to obecnie jedna z najskuteczniejszych kuracji ujędrniających, poprawiających gęstość skóry, redukujących zmarszczki, tkankę tłuszczową i cellulit.


(Radio Frequency) to najnowocześniejszy zabieg wykorzystujący częstotliwość radiową dla odwracania skutków starzenia się skóry. Efektem zabiegów jest odbudowa nowego kolagenu oraz znaczna poprawa jakości skóry poprzez zwiększenie jej gęstości, jędrności i napięcia, wygładzenie zmarszczek i blizn. Jest to obecnie najskuteczniejsza terapia również na cellulit i modelowanie sylwetki. Działa skutecznie na adipocyty (komórki tłuszczowe) rozpuszczając je. 


Jak działają fale radiowe?
W trakcie zabiegu na skutek działania fali radiowej wytwarza się ciepło endogenne (powstające wewnątrz) i następuje selektywne ogrzanie tkanek. Włókna kolagenowe ulegają natychmiastowemu skurczeniu, a następnie napięciu, co pobudza funkcje regeneracji.Zabieg stosowany na twarz poprawia owal twarzy, podnosi opadające policzki, wygładza zmarszczki i poprawia elastyczność. Jest także polecany do stosowania na całe ciało, zwłaszcza kobietom po porodzie, ponieważ doskonale obkurcza skórę na brzuchu. Wykonuje się także zabiegi na dekolt, wewnętrzne strony ramion i ud. Jest skuteczny również w usuwaniu zwiotczenia skóry nad kolanami. Dodatkowym rezultatem zabiegu jest stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych, dzięki temu ilość kolagenu wzrasta o około 30%, dając efekt zwiększenia gęstości skóry i liftingu. Efekty zabiegu są trwałe. Specjaliści przekonują, że zabieg jest bezbolesny i bezpieczny. Pacjent nie powinien odczuwać żadnego dyskomfortu. Zabieg trwa około 40 min, nie narusza naczyń krwionośnych, nerwów i naskórka, skóra wygląda naturalnie i świeżo.

Zwiększa się elastyczność i gęstość skóry, następuje poprawa owalu twarzy. Zmarszczki i bruzdy ulegają wypłyceniu.
W zabiegach na ciało zachodzi zjawisko termolipolizy stymulujące spalanie tkanki tłuszczowej i redukcję cellulitu. Skóra odzyskuje jędrność, widocznie wygładza się jej struktura.

Jak każdy zabieg, tak i ten posiada pewne ograniczenia. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu są: ciąża i okres karmienia piersią, otwarte rany, choroby nowotworowe, przebyty zabieg złotych nici oraz okres dwóch tygodni od zastosowania wypełniaczy (botox, restylane itp.) laser shape


Wskazania:

 • poprawa napięcia i kondycji skóry twarzy i okolic oczu
 • lifting twarzy i szyi odbudowa kolagenu
 • zwiekszenie elastyczności skóry
 • wypłycenie zmarszczek
 • poprawa owalu twarzy i podbródka
 • zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek” 
 • terapia zapobiegająca starzeniu – profilaktyka 
 • zmniejszenie przebarwień 
 • redukcja zanieczyszczeń, rozszerzonych porów i stanów zapalnych 
 • szybsze gojenie skóry; 
 • kształtowanie sylwetki po porodzie
 • spalanie tkanki tłuszczowej
 • likwidacja cellulitu
 • ujędrnienie skóry ramion, brzucha, pośladków i ud