szukaj na stronie

rejestracja telefoniczna

Rejestracja telefoniczna - stetoskop
    tel. (32) 280 28 63pokaż


     godziny pracy
     pon-pt: 8.00-18.00
     laboratorium: 8.00-9.30ostatnia aktualność

Szanowni Pacjenci  zmiany dotyczące punktu Całodobowej Opieki Medycznej:
 
W godzinach od 18.00 do 08.00 w dni powszednie oraz całodobowo w soboty, niedziele i święta opiekę stacjonarną i wyjazdową nad Pacjentami przejmują następujące poradnie - w zależności od miejsca zamieszkania (dzielnicy) chorego:
 
NZOZ SIGMA -BI
Bytom, ul. CHRZANOWSKIEGO 23
tel: nr 32 3897085, 32 2811314
 
Poradnia Unii Brackiej Miechowicka
Bytom Miechowice, ul.Daleka 28
tel: 32 280-41-39
 
Przychodnia Lekarska Szombierki
Bytom, ul. Orzegowska 52a
Tel: 32 281 97 94 , 32 281 39 27
 
 
 
Proszę pamiętać że korzystając z pomocy medycznej w "Poradni Promed" jesteście Państwo pacjentami NZOZ ELAVITA i nie jesteście zobowiązani do składania deklaracji w tamtejszej Poradni JEST TO NIEZGODNE Z OBOWIĄZUJĄCĄ PROCEDURĄ PRZYJĘCIA.
 
 
Aby uzyskać pomoc w Poradni Całodobowej wystarczy okazać:

- ważną kartę chipową,

- dokument z numerem pesel oraz zdjęciem

- aktualny druk REMUA od pracodawcy lub inne potwierdzenie zgłoszenia do ubezpieczenia zdrowotne

o przychodni

Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej ELAVITA to przychodnia zdrowia, która 3 lata temu powstała w wyniku prywatyzacji przychodni nr 5 należącej do Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego w Bytomiu. Zarząd przejął przychodnię w trudnej sytuacji, wymagającej natychmiastowych remontów i zakupu nowego sprzętu medycznego. 

Począwszy od lutego 2009r systematycznie rozpoczęto gruntowne remonty poszczególnych gabinetów. Dla komfortu pacjentów naszej przychodni wykonano remonty pomieszczeń sanitarnych dostosowując je dla pacjentów niepełnosprawnych, zmodernizowano gabinet ginekologiczny wyposażając go w pokój higieny intymnej.


W trakcie 3 letniego okresu istnienia zakupiono nowoczesny aparat ultrasonograficzny do wykonywania wszelkiego rodzaju badań usg, tak aby nasi pacjenci mogli mieć wykonane badania na miejscu bez zbędnego oczekiwania w kolejce. 

W naszej placówce rozpoczął działalność gabinet stomatologiczny z nowoczesnym unitem i aparatem rentgenowskim. Obecnie prowadzony jest remont gabinetów pediatrycznych i rejestracji, co w przyszłości wpłynie na lepszą komunikację między pacjentem a personelem poradni. Po zakończeniu procesów remontowych będziemy w pełni nowoczesną placówką ochrony zdrowia, spełniającą wszelkie warunki dla tego typu placówek. Uruchamiane stopniowo gabinety specjalistyczne mają na celu stworzyć jeszcze lepszą kompleksową opiekę nad chorym, a gabinet medycyny estetycznej służyć ma poprawie kondycji i życia psychospołecznego pacjentów. 

Nasz zespół pracowników to wysoce wykwalifikowana kadra medyczna, która stale doskonali swoją wiedzę biorąc udział w różnego rodzaju kursach doszkalających, a kadra kierownicza dokłada wszelkich starań aby dobro i zadowolenie pacjenta z jakości proponowanych usług medycznych było jak najwyższe.

Zapraszamy wszystkich pacjentów do naszej placówki i zapoznania się z proponowaną ofertą usług medycznych.

ZARZĄD NZOZ ELAVITA