mezobotoks

Hit Salonów Kosmetycznych na Świecie!!!


Zabieg polega na dostarczaniu do głębokich warstw skóry niewielkiej ilości substancji botoksopodobnej -Argireline.

Do zabiegu używamy specjalnego urządzenia, które wysyła impulsy elektryczne, dzięki czemu następuje głębokie wprowadzenie preparatu w skórę i tkankę podskórną.

Duża popularność tej metody wynika z tego, że efekty są bardzo szybko widoczne, brak zaczerwienień i obrzęków. Bezbolesność przy jej wykonywaniu to niewątpliwa zaleta.


Argireline® (acetyl heksapeptyd – 3) – to unikalny peptyd nowej generacji, który wyjątkowo skutecznie wygładza zmarszczki mimiczne, płytkie, jak i głębokie i w sposób niezawodny stara się zapobiegać ich powstawaniu.

Argireline umożliwiło najbezpieczniejszą i najłagodniejszą dla skóry metodę usuwania zmarszczek mimicznych.

Argireline – najnowsze odkrycie naukowe, powstałe na drodze wnikliwego badania mechanizmów biochemicznych starzenia się skóry. Substancja powtała dzięki technologiom: chemii kombinatorycznej i syntezie stałofazowej (SPS) peptydu. Argireline jest nietoksyczna, działa na poziomie synaps nerwowo – mięśniowych i powoduje rozluźnienie (rozkurcz) mięśni mimicznych, powodujących tworzenie się zmarszczek. Oprócz tego hamuje nadmierne wytwarzanie katecholamin, które sprzyjają tworzeniu zmarszczek mimicznych. Używanie argireline jest w zupełności bezpieczne, a przy tym bardzo skuteczne.

Argireline – acetyl heksapeptyd – 3l – unikalny peptyd, jest łańcuchem sześciu aminokwasów, jest nietoksyczną, bezpieczniejszą i łagodniejszą alternatywą do Botoxu.

Leuphasyl – skutecznie blokuje zakończenia nerwowe mięśni mimicznych długotrwale je relaksując. Efektem jest spłycenie zmarszczek na niespotykanym dotychczas poziomie. Leuphasyl należy do neuropeptydów (peptydów rozkurczających). Jego działanie polega na hamowaniu przewodnictwa nerwowo-mięśniowego. Leuphasyl powoduje redukcję (zmniejszenie) pobudliwości neuronów. To wpływa pośrednio na relaksację mięśni mimicznych twarzy i zmniejszenie zmarszczek.


Przebieg zabiegu:

zabieg składa się z nałożenia substancji Argireline (wprowadzenie go mikroprądami) nałożenie aktywnego płatu Fusion i serum przeciwzmarszczkowego Argireline .

Po zabiegu zalecamy nałożenie :maski olejkiem arganowym, zwanym eliksirem młodości z powodu silnego działania odmładzającego. Zawiera on duże ilości naturalnych przeciwutleniaczy - tokoferoli (wit. E) i karotenoidów oraz witaminy F . Olejek arganowy głęboko i skutecznie nawilża suchą skórę. Chroni przed przedwczesnym pojawieniem się zmarszczek.


Dla osiągnięcia optymalnego efektu zalecamy przed zabiegiem wykonanie peelingu.


Zabieg wykonujemy na:

  • czoło 
  • kurze łapki 
  • zmarszczki wokół ust 


GWARANTOWANE EFEKTY PO SERII ZABIEGÓW:

wyraźnie widoczne rezultaty liftingujące
redukcja zmarszczek i bruzd


Częstotliwość zabiegu:
zalecamy wykonanie serii (trzy zabiegi raz na 7-10 dni)