liposukcja ultradźwiękowa


LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA mlp

LIPOSUKCJA BEZ SKALPELA
to innowacyjna technologia umożliwiająca bezinwazyjne usuwanie komórek tłuszczowych .Największą zaletą działania tej metody jest efekt widoczny już po pierwszych zabiegach, a każdy zabieg umożliwia utratę kilku cm zbędnej tkanki tłuszczowej. Niezwykle ważny jest również brak występowania jakichkolwiek efektów ubocznych: powstawania opuchlizny, nierówności skóry, pękania naczynek, podrażnień lub zaczerwienienia  jak w przypadku chirurgicznej liposukcji.

Zabiegi są zupełnie bezbolesne i nie wykluczają nas z życia codziennego, dlatego stosowanie tego innowacyjnego rozwiązania jest całkowicie bezpieczne i komfortowe dla klienta.

Urządzenie MULTI-LIGHT PLUS  na którym pracujemy  posiada takie same parametry techniczne jak popularne urządzenia  typu:

LIPO ROYAL, FOCUS RF, CZY ZAFFIRO
Urządzenie MULTI-LIGHT PLUS to innowacyjne urządzenie, łączące aż 4 technologie: E-Light IPL+RF, IPL, Fale radiowe bi-/multipolar oraz kawitację ultradźwiękową. Urządzenie wykorzystuje technologie służące do wykonywania zabiegów trwałego usuwania włosów, również jasnych i rudych, foto-odmładzania skory, wygładzania drobnych zmarszczek, likwidacji rozszerzonych porów, usuwania zaburzeń pigmentacji skóry, zamykania rozszerzonych naczynek krwionośnych, likwidowania trądziku i stanów zapalnych (połączona technologia IPL oraz Fal Radiowych RF) a także redukcji i rozbijania tkanki tłuszczowej, wyszczuplania i modelowania sylwetki, usuwania cellulitu oraz ujędrniania wiotkiej skóry ciała (połączona technologia Fal Radiowych oraz kawitacji ultradźwiękowej.

MULTI LIGHT PLUS JEST URZĄDZENIEM MEDYCZNYM
wykorzystującym unikalne połączenie dwóch technologii; fal świetlnych (IPL) i fal radiowych (RF) do zabiegów medycznych i kosmetycznych. Poza tym jako pierwsze urządzenie tego typu w Polsce urządzenie posiada dodatkową funkcję kawitacji ultradźwiękowej oraz radiofrekwencji bi- oraz multipolarnej do zabiegów redukcji i rozbijania tkanki tłuszczowej, wyszczuplania i modelowania sylwetki, usuwania cellulitu oraz ujędrniania wiotkiej skóry twarzy i ciała.LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

SPOSÓB DZIAŁANIA URZĄDZENIA
Urządzenie wyzwala  częstotliwość ultradźwięków 40.000 KHz poprzez niezwykle wydajne głowice ultradźwiękowe, duża głowica jest przeznaczona do rozbijania tkanki tłuszczowej umiejscowionej na ciele natomiast mała głowica służy do wykonywania zabiegów w okolicy twarzy i szyi.
aparat lipo 1
Ruch głowic o odpowiednio dobranej częstotliwości i mocy wywołuje zjawisko kawitacji w tkankach, występujące drgania silnie oddziaływują na komórki tłuszczowe, powodując uszkodzenie błony komórkowej komórek tłuszczowych i wydostanie się zgromadzonego w nich tłuszczu. Uwolnione w ten sposób trójglicerydy, tłuszcze i ich pochodne są transportowane przez układ limfatyczny i naczyniowy do wątroby gdzie są traktowane identycznie jak tłuszcz pochodzący z pożywienia. W ten prosty sposób możemy usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów np. uda, brzuch, talia, biodra, ręce, okolice kolan.

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA  może być stosowana do wykonywania zabiegów wyszczuplania twarzy, zmniejszania obwodu wybranych partii ciała, likwidacji miejscowej otyłości, rozbijania cellulitu.
Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w  głowice RF i masażu PRÓŻNIOWEGO co ułatwia odprowadzenie rozłożonych komórek tłuszczowych z organizmu i regenerację skóry poprzez pobudzenie produkcji kolagenu

WAŻNE!!!
Ze względów medycznych w przypadku liposukcji ultradźwiękowej o mocy 40KHz zalecany jest jeden 20-30 minutowy zabieg raz na tydzień przez okres kilku tygodni. Ilość zabiegów zależy bezpośrednio od punktu wyjścia i oczekiwań Klienta. (wydłużenie zabiegu do 30 min następuje zazwyczaj od 4 zabiegu jeśli mamy pewność że nasz organizm radzi sobie z usuwaniem  nadmiaru tkanki tłuszczowej). Dla utrzymania efektu proponujemy  wykonać 1 zabieg na miesiąc przez okres 3 miesięcy a następnie jeden zabieg na 3 miesiące.

Jeśli w innych placówkach liposukcja ultradźwiękowa trwa godzinę albo i dwie to jesteście Państwo wprowadzani celowo w błąd ponieważ ze względów medycznych i zdrowotnych jest to po prostu nie możliwe, bez negatywnego wpływu na zdrowie.Jeśli zabieg trwa powyżej 30 min długość zabiegu jest  wydłużana o zabieg RF i najczęściej masaż PRÓŻNIOWY co stanowi wysoki koszt zabiegu. Według nas po wcześniejszej rozmowie klient sam powinien podjąć decyzję czy zabieg ma być  wzbogacony o dodatkowe funkcje.


To co nas odróżnia od innych gabinetów oferujących tego typu usługi to fakt ,iż jesteśmy placówką służby zdrowia, a co za tym idzie spełniamy wszystkie standardy nadane przez sanepid, dysponujemy medycznym zapleczem, w każdej chwili istnieje możliwość konsultacji lekarskiej a każda wizyta  poprzedzona jest  wywiadem medycznym dotyczącym Państwa zdrowia i samopoczucia, w razie potrzeby dysponujemy gabinetem zabiegowym i farmaceutykami,DODATKOWE MOŻLIWE POŁĄCZENIA LIPOSUKCJI

1) LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

2) FALE  RADIOWE +LIPOSUKCJA+FALE  RADIOWE

RF stosowana w połączeniu z ultradźwiękowym rozbijaniem tłuszczu:

etap 1 - do wcześniejszego rozgrzania obszarów poddawanych zabiegowi ultradźwiękowego rozbijania komórek tłuszczowych w celu rozluźnienia tkanki tłuszczowej i upłynnienia zawartości komórek tłuszczowych,
etap 2 - masaż ultradźwiękowy,
etap 3 - masaż głowicą RF po zabiegu ultradźwiękowym gwałtownie zwiększa metabolizm w tkankach oraz przyspiesza pracę układu limfatycznego co wspomaga pozbycie się uwolnionego tłuszczu oraz zwiększa gęstość i napięcie skóry.

3) FALA RADIOWA

Możemy również wykonywać samodzielny zabieg RF mający na celu poprawę gęstości i napięcia skóry ramion, ud, łydek oraz brzucha i talii najczęściej stosowany zabieg po utracie kilogramów .

4) FALE  RADIOWE +LIPOSUKCJA+MASAŻ PRÓŻNIOWY

etap 1 - do wcześniejszego rozgrzania obszarów poddawanych zabiegowi ultradźwiękowego rozbijania komórek tłuszczowych w celu rozluźnienia tkanki tłuszczowej i upłynnienia zawartości komórek tłuszczowych, 
etap 2 - masaż ultradźwiękowy, 
etap 3 - masaż głowicą zasysającą do masażu próżniowego ma silny pozytywny wpływ niwelowania cellulitu  i tkanki tłuszczowej, wyraźnie stymuluje układ żylny i limfatyczny i wspomaga wymianę komórkową, dochodzi do redukcji toksyn zgromadzonych w organizmie oraz do zmniejszenia retencji wody.
Masaż może być wykonywany z specjalnym kostiumie.

laser shape

Przeciwwskazania do zabiegów liposukcji ultradźwiękowej

 

 • Gorączka , choroba zakaźna, ostre bóle 
 • Choroby wątroby lub nerek 
 • Ciąża, karmienie piersią 
 • Menstruacja w chwili obecnej
 • Choroby związane z: krzepnięciem krwi, pękaniem naczyń, zapaleniem skóry 
 • Anemia, białaczka lub krwotoki
 • Wysokie ciśnienie, choroby onkologiczne, astma, zakrzepica żył 
 • Niewydolność serca 
 • Choroby serca, wszczepiony rozrusznik serca 
 • Medyczne, plastikowe elementy lub elementy w ciele zawierające metal 
 • Bardzo osłabiony systemem odpornościowyUwagi po zabiegu

 • Nie używać maści leczniczych/ dermokosmetyków w ciągu 2 miesięcy po zabiegu, ale można oczyścić skórę i nałożyć oliwkę w celu wykonania masażu po zabiegu; sugerowane używanie np. kremu z aloesem lub innego kremu utrzymującego wilgotność w skórze, nawilżających
 • Nie należy jeść ostrych potraw oraz owoców morza w ciągu kilku pierwszych dni po zabiegu; zalecamy większe spożycie warzyw i owoców
 • Pić duże ilości wody(2-3l dziennie)
 • Możliwe odczucia podczas i po zabiegu
 • Słyszenie dźwięku świstu jest zjawiskiem normalnym
 • U niektórych klientów może pojawić się zaczerwienienie skóry oraz uczucie pieczenia po zabiegu, objawy te są normalne i ustąpią w ciągu kilku godzin